Продължава разследването за смъртта на 35-годишния турист във Витоша в

...
Продължава разследването за смъртта на 35-годишния турист във Витоша в
Коментари Харесай

След нападение на турист от мечка: Разследването на трагедията продължава

Продължава следствието за гибелта на 35-годишния екскурзиант във Витоша в събота. От столичната полиция оповестиха, че съгласно първичните информации на правосъден доктор и специалист по наедрял дивеч, по жертвата имало следи от мечка.
Най-вероятно става дума за две мечки – майка и дребното ѝ.
По информация от следствието мъжът е бил с обезобразено лице и рани по подбедрицата на единия крайник. Бил е снабден добре, а съгласно свидетелски показания постоянно е ходил на походи в планината самичък.
По случая е формирано досъдебно произвеждане, което е под надзора на прокуратурата.
 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР