Продължава протестът за запазването на българския лев и срещу еврото

...
Продължава протестът за запазването на българския лев и срещу еврото
Коментари Харесай

Жива верига около Народното събрание, центърът на София остава блокиран

Продължава митингът за запазването на българския лев и против еврото се организира сега пред постройката на Народното събрание и Българската национална банка.

Затова се чуха апели от водача на " Възраждане " Костадин Костадинов още на предходния митинг в събота. Целта е да се неодобрява работата на народните представители през днешния ден. Исканията - да не се приема единната европейска валута от 1 януари следващата година.

В центъра на София има мощно полицейско наличие.

След 10,00 часа протестиращите последователи на " Възраждане " вършат жива верига към Народното събрание - с цел да не може никой да влиза и никой да не излиза, оповестиха те.

Към протестиращите се причислиха и депутати от партия МЕЧ. Центърът на София - в региона на така наречен триъгълник на властта, е блокиран.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР