Продължава премахването на клони и дървета от кварталите на район

...
Продължава премахването на клони и дървета от кварталите на район
Коментари Харесай

В столичния район "Изгрев" премахват стари клони и коли вън от движение

Продължава премахването на клони и дървета от кварталите на регион " Изгрев ", заяви кметът доктор Делян Георгиев.

Работата върви с по-бавни темпове, поради ангажираността на служащите в процеса по разчистване на отпадъците.

" Надявам се, Столичната община да успее в оптимално къси периоди да подписа непрекъснати контракти за сметоизвозването и сметосъбирането в “Зона 3 ”, с цел да можем да освободим нашия запас и да го пренасочим към главните му отговорности.

В своя фейсбук профил районният кмет

оповестява, че със съдействието на Министерство на вътрешните работи и Столичния инспекторат продължава и процесът по унищожаване на остарели коли от кварталите " Изток ", " Изгрев " и " Дианабад ".

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР