В столичния район "Изгрев" премахват стари клони и коли вън от движение
Продължава премахването на клони и дървета от кварталите на регион " Изгрев ", заяви кметът доктор Делян Георгиев.
Работата върви с по-бавни темпове, поради ангажираността на служащите в процеса по разчистване на отпадъците.
" Надявам се, Столичната община да успее в оптимално къси периоди да подписа непрекъснати контракти за сметоизвозването и сметосъбирането в “Зона 3 ”, с цел да можем да освободим нашия запас и да го пренасочим към главните му отговорности.
В своя фейсбук профил районният кмет
оповестява, че със съдействието на Министерство на вътрешните работи и Столичния инспекторат продължава и процесът по унищожаване на остарели коли от кварталите " Изток ", " Изгрев " и " Дианабад ".
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




