Китайски гражданин избяга от САЩ, след като причини фатална катастрофа в пияно състояние
Прочетете цялата история в The Auto Wire
Полицията в Белвю, Вашингтон, към момента се пробва да открие 26-годишния Тинг Йе, Китайски жител, който съгласно тях е умъртвил пасажера в нейното Porsche 911, когато тя катастрофира, до момента в който е пияна. Единственият проблем е, че тя е избягала от страната, преди управляващите да съумеят да я спрат и може да не е допустимо да я върнат пред музиката.
Гледайте по какъв начин служител на реда пребива бягащо BMW. < /p>
На 30 септември полицията в Белвю реагира на една автомобилна злополука, откривайки обърнатото Porsche 911 с Йе и 27-годишния Ябао Лиу вътре. Лиу беше разгласен за мъртъв на място и полицията усети миризмата на алкохол в дъха на Йе. Тя обаче не съдействаше на полицията.
Някой в болницата се прецака доста, тъй като никой не уведоми полицията, когато Йе беше изписана. Вместо това тя съумя да накара някой да я закара през канадската граница до Ванкувър, където тя хвана полет до родния си Китай, заобикаляйки следствията от дейностите си, както беше отразено в KOMO News.
След заповедта към момента не е бил публикуван за ареста й, тя е съумяла да премине границата без проблем. Така че тя просто се изплъзна през пукнатините. Въпреки това индивидът, който я е закарал до Ванкувър, може да бъде изправен пред обвинявания.
Вие явно не се е появил за явяването й в съда и е изправен пред ликвидиране с транспортно средство с гаранция от 2 милиона $. Гаранцията може да бъде избрана на 200 милиона $ за всичко, което ще свърши работа, за жалост.
Засега наподобява, че полицията е прибягнала да приказва твърдо, пробвайки се да осведоми Йе, че тя би трябвало да се върне в Съединени американски щати и да се изправи против обвиняванията си в ликвидиране с транспортно средство, вместо да се крие вкъщи в Китай. Голям е шансът тя да се почувства зле и да се върне да седи в американски затвор години наред.
В последна сметка Китай не екстрадира в Съединени американски щати. Но в отчета се загатва, че полицията „ работи с федерални сътрудници, с цел да изправи Йе пред правораздаването “ – каквото и да значи това.
Изображения посредством полицейското ръководство в Белвю
Следвайте The Auto Wire на .
Вижте коментарите




