Годишнина от атаката в Пулуама: Какво каза премиерът Нарендра Моди на митинга в Гувахати | ГЛЕДАЙТЕ
Прочетете също | Амит Шах се насочва към Рахул Ганди в митинга в Пудучери, споделя, че неговата „ политика е да лъже “
Прочетете също | „ Избори се борят в SC “: CJI по отношение на обжалване против речта „ Мия “ на Химанта Сарма
„ Конгресът даже отхвърля да преглежда Индия като нация. Тези, които не демонстрират даже минимум почитание към Майка Индия, в никакъв случай не могат да работят за благосъстоянието на страната “, добави той.
Асам ще отиде на изборите през първата половина на тази година.
Министър-председателят сподели, че когато се загатва Североизток по-рано това подсещаше на хората за неприятната инфраструктура.
„ И през днешния ден тук се строят такива автомагистрали, където освен транспортните средства се движат, само че даже и самолетите могат да кацат. Това е миг за горделивост. Това е изменящият се дух на Асам. “
Той също сподели, че най-голямата чест в живота му е да бъде служащ на BJP.
...Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




