Приятната изненада във Висшата лига този сезон - Нюкасъл Юнайтед,

...

Сензация! Нюкасъл изхвърча рано-рано от ФА Къп

Приятната изненада във Висшата лига този сезон - Нюкасъл Юнайтед, изненадващо отпадна от ФА Къп след загуба с 1:2 в гостуването си третодивизионния Шефилд Уензди в мач от третия кръг на шампионата.

И трите попадения паднаха през второто полувреме.

Джон Уиндас се трансформира в воин за „ кукумявките “, откакто означи и двете попадения за своя отбор в 52-ата и 65-ата минута.

„ Свраките “ съумяха да върнат едно попадение посредством Бруно Гимараеш в 69-ата минута, макар че бразилецът бе в засада малко преди топката да стигне до него, само че неналичието на системата ВАР разреши на попадението да бъде прието.

До края на мача отборът на Еди Хау опита, само че по този начин и не стигна до нов гол и напусна шампионата безславно.

Newcastle are third in the Premier League. Sheffield Wednesday are 43 places lower than them in English football.