Приятелската среща между дублиращия отбор на ФК ЦСКА 1948 и

...
Приятелската среща между дублиращия отбор на ФК ЦСКА 1948 и
Коментари Харесай

Обилен снеговалеж отмени контролата ФК ЦСКА 1948 ІІ - Локомотив

Приятелската среща сред дублиращия тим на ФК ЦСКА 1948 и Локомотив (София) пропадна. Тя трябваше да се играе през днешния ден от 12:00 часа на състезателен комплекс " Царско село ", но поради изобилния снеговалеж това няма да се случи. 

Спортно-техническият шеф на Локомотив София Иво Котев даде пояснение за анулираната контрола по-рано през днешния ден.

Ето какво съобщи той: 

Контролната среща сред дублиращия тим на ЦСКА 1948 и Локомотив София пропадна. Срещата трябваше да се играе през днешния ден от 12:00 часа на състезателен комплекс " Царско село ", само че това няма да се случи. Мачът се отсрочва заради изобилния снеговалеж.

Спортно-техническият шеф на Локомотив София Иво Котев даде обяснение за анулираната контрола по-рано през днешния ден.

Ето какво показа той:

" Във вторник сутринта се свързах с тима на ЦСКА 1948 и категорично заявих, че в събота няма да има опция за осъществяване на срещата с оглед прогнозата на времето. За това нашето предложение бе срещата да се изиграе ден по-рано на отлични атмосферни условия в същия часови диапазон.

Въпреки нашето гледище, треньорът на дубъла на ЦСКА 1948 Валентин Илиев отхвърли нашето предложение и настоя мачът да се играе в събота.

След като видяхме насъбраният сняг, двете страни преценихме, че здравето на играчите е значимо и рискът от травми е висок ".
 Локомотив (София) стартира подготовка без нови попълнения
Локомотив (София) стартира подготовка без нови попълнения

Първото занятие в " Надежда " е планувано за през днешния ден от 11 часа
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР