Приятелите на Кендъл Дженър „не са изненадани“ от раздялата с Bad Bunny: доклад
Приятелите на Кендъл Дженър не са сюрпризирани, че тя и Bad Bunny са отсрочили време на краткотрайния си разказ, съгласно отчет.
Двойката се раздели, откакто се срещаха по-малко от година, само че съгласно известията приятелите на супермодела са видели раздялата от километри разстояние.
„ Приятелите не са сюрпризирани, че Кендъл и Лошото зайче са се разделили “, сподели източник пред Us Weekly. „ Те по този начин или другояче в никакъв случай не са виждали връзката им да се разминава. “
Според вътрешен човек, някои от приятелите на Дженър не са били уверени, че романтиката на двойката е толкоз дълбока.
„ Разбира се, те желаят най-хубавото за своя другар, само че в действителност не усещаха, че Кендъл е толкоз съвместима с Bad Bunny, колкото беше в предходни връзки с други хора “, продължи вътрешният човек.
„ В същото време Кендъл е имала няколко периодически връзки в предишното, тъй че те няма да бъдат изцяло сюрпризирани, в случай че тя се събере още веднъж с него в даден миг. “
По-рано тази седмица вътреш...
Прочетете целия текст »




