Присъдата на Бомонт за виновен в убийството на Треаза Оберли е облекчение за нейните приятели, семейство
Приятелите и фамилията на жена от Алберта, която е била убита от своя гальовен сътрудник в дома им, показват облекчение от присъдата по делото за ликвидиране в домашно принуждение.
Човекът от Beaumont Кенет Скели беше наказан късно в сряда за ликвидиране от втора степен при гибелта на 40-годишната Трейза Лин Оберли.
През юли 2023 година Скели умъртви Оберли в гаража на дома им в спалното помещение южно от Едмънтън. Те имаха връзка и имаха дребен наследник дружно.
По време на процеса Скели беше чут на видеозаписи, снимани от полицията.
Той сподели, че в деня на убийството Оберли седял в гаража и го извикал в него. Скели сподели, че са влезнали в спор и той се разпалил. Той сподели, че тя го заплашва да съсипе живота му, като вземе децата му и всичките му пари.
Скели описа и сподели на полицията по какъв начин той вървеше зад нея, г...
Прочетете целия текст »




