Ейса на Григор разкри огромна лична трагедия
Приянелката на Григор Димитров - Ейса Гонсалес, прикова вниманието с последната си обява в " Инстаграм ". По случай Европейската седмица за осведоменост по отношение на питателните разстройства мексиканската актриса и певица приказва искрено за тежки прекарвания, както и за комплицираните взаимоотношения, които е имала с тялото си. С това, което реши да изнесе на ярко, Ейса цели да помогне на други млади дами.
„ Започвам нов стадий, в който тялото ми още веднъж е част от работата ми, и това ме кара да осъзная какъв брой мъчно е от време на време да се чувстваш нерешителен в личната си кожа. От дребна връзките ми с тялото бяха комплицирани. След неочакваната гибел на татко ми се справях с болката посредством храната. Потисках непреживяна тъга и меланхолия. До 13-годишна възраст бях качила близо 15 кг, до момента в който по едно и също време преживявах загуба, пубертет и комплициране “, написа Ейса Гонсалес.
" Бях единствено на 15 години, когато попаднах под светлината на прожекторите. Всяка фотография се анализираше, всяка детайлност се подлагаше на критика. Хората имаха мнение за тялото ми, за това коя съм и каква би трябвало да съм. Този напън отключи мощна телесна дисморфия и ме поведе по мъчителен път. Започнах да се завладявам - непрекъснато се качвах на кантара и се питах дали, в случай че отслабна още, ще бъда по-харесвана или ще се приема повече сама “, споделя още половинката на Гришо.
„ Това утвърждение по този начин и не пристигна. Напротив - мненията станаха още повече. Опитите да се нагодя към непознатите упования, които одобрявах за мощ, в действителност ме изтощаваха. Поддадох се на шума и се почувствах по-празна отвсякога.
Най-важният урок беше какъв брой мощен е мозъкът и какъв брой можем да променим, когато насочим волята си в вярната посока. Енергията, която влагаме в това да отслабваме и да се вписваме в непознати стандарти, може да бъде употребена, с цел да изградим себе си по метода, за който мечтаем. Днес съм към този момент зряла жена, предпочитам себе си. Пътят не беше елементарен и продължава. С времето тялото ми стартира да „ приказва “ посредством претърпяното, а целите ми се трансформираха. Силата му към този момент служи на друга цел ", прибавя Ейса.
" Станах надълбоко отдадена да дам на тялото си обич - зареждам го с добрина, грижа и почитание, с цел да може то да се усеща щастливо и пълноценно. Гордея се с това къде съм и с упоритата работа, която е положена, с цел да разбия старите модели. Надявам се, че всеки, който чете това, знае, че да избереш себе си и да почиташ тялото си заради верните аргументи, е надалеч по-смислено, в сравнение с да се опитваш да се харесваш и да се преструваш. Пътят не е елементарен, комплицирано е. Но в никакъв случай не е късно ", приключва Гонсалес.
„ Започвам нов стадий, в който тялото ми още веднъж е част от работата ми, и това ме кара да осъзная какъв брой мъчно е от време на време да се чувстваш нерешителен в личната си кожа. От дребна връзките ми с тялото бяха комплицирани. След неочакваната гибел на татко ми се справях с болката посредством храната. Потисках непреживяна тъга и меланхолия. До 13-годишна възраст бях качила близо 15 кг, до момента в който по едно и също време преживявах загуба, пубертет и комплициране “, написа Ейса Гонсалес.
" Бях единствено на 15 години, когато попаднах под светлината на прожекторите. Всяка фотография се анализираше, всяка детайлност се подлагаше на критика. Хората имаха мнение за тялото ми, за това коя съм и каква би трябвало да съм. Този напън отключи мощна телесна дисморфия и ме поведе по мъчителен път. Започнах да се завладявам - непрекъснато се качвах на кантара и се питах дали, в случай че отслабна още, ще бъда по-харесвана или ще се приема повече сама “, споделя още половинката на Гришо.
„ Това утвърждение по този начин и не пристигна. Напротив - мненията станаха още повече. Опитите да се нагодя към непознатите упования, които одобрявах за мощ, в действителност ме изтощаваха. Поддадох се на шума и се почувствах по-празна отвсякога.
Най-важният урок беше какъв брой мощен е мозъкът и какъв брой можем да променим, когато насочим волята си в вярната посока. Енергията, която влагаме в това да отслабваме и да се вписваме в непознати стандарти, може да бъде употребена, с цел да изградим себе си по метода, за който мечтаем. Днес съм към този момент зряла жена, предпочитам себе си. Пътят не беше елементарен и продължава. С времето тялото ми стартира да „ приказва “ посредством претърпяното, а целите ми се трансформираха. Силата му към този момент служи на друга цел ", прибавя Ейса.
" Станах надълбоко отдадена да дам на тялото си обич - зареждам го с добрина, грижа и почитание, с цел да може то да се усеща щастливо и пълноценно. Гордея се с това къде съм и с упоритата работа, която е положена, с цел да разбия старите модели. Надявам се, че всеки, който чете това, знае, че да избереш себе си и да почиташ тялото си заради верните аргументи, е надалеч по-смислено, в сравнение с да се опитваш да се харесваш и да се преструваш. Пътят не е елементарен, комплицирано е. Но в никакъв случай не е късно ", приключва Гонсалес.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




