Притеснителна вълна от изчезвания на млади мъже се наблюдава в

...
Притеснителна вълна от изчезвания на млади мъже се наблюдава в
Коментари Харесай

ВЪЛНА ОТ ИЗЧЕЗВАНИЯ на млади мъже!: Издирват 15-годишен в София, младеж изчезна в Пловдив

Притеснителна вълна от изгубвания на млади мъже се следи в България сега. Само за няколко часа бяха оповестени две изчезнали момчета – едното в София, другото в Пловдив.

От обедните часове на 11 юни околните на Енрико Феррези са в цялостна неопределеност по отношение на неговото местоположение.

Последната доказана информация сочи, че младият мъж е бил видян в региона на Централна гара – Пловдив към 12:00 часа, след което всякаква връзка с него е прекратена.

Тревожната вест беше публикувана от Фирдевс Методиева във Фейсбук, с вярата, че посредством обществените мрежи ще се стигне до хора, които може би са го видели.

Снимка: Facebook

„ Ако някой има даже най-малка информация за Енрико – апелирам, свържете се с мен неотложно. Всеки подробност може да се окаже от голямо значение “, моли Методиева.

Тя приканва хората освен да се оглеждат за него, само че и да споделят фотографията му, с цел да се доближи до по-широка публика. Както е известно, реакцията на обществото в първите часове след изгубване постоянно е решаваща.

Всеки, който разполага с информация, може да алармира на телефон 112, в най-близкото районно ръководство на Министерство на вътрешните работи или непосредствено да се свърже с околните посредством обществените мрежи.

Семейство от София е в обезпокоително очакване, откакто 15-годишният Николай е в неопределеност от 9 юни.

Последната информация сочи, че момчето е било на учебно заведение в 74 СУ в столицата, само че след края на образователния ден не се е прибрало у дома.

Снимка: Facebook

Сигналът за изгубването е подаден до полицията и сега органите на реда работят по случая.

Близките насочат зов към всички, които може да са видели момчето или да разполагат с каквато и да е информация, да се свържат с тях или да алармират на тел. 112.

„ Брат ми е на 15. Не се е прибирал у дома от през вчерашния ден следобяд, търси се от полицията. Моля, в случай че някой го е виждал от към 13:00 ч. на 9 юни до в този момент – дано ми написа. Ще съм ви безпределно признателна “, споделя сестра му на 10 юни в обществените мрежи.

По думите ѝ, не е ясно с какви облекла е бил Николай, защото сутринта е тръгнал самичък към учебно заведение, а родителите му към този момент са били на работа. Това затруднява още повече разпознаването му.

Семейството разчита на силата на гражданската интензивност и шерването в обществените мрежи, с цел да бъде открито по-бързо местонахождението на момчето. Всеки споделен пост, всяка фотография, всяка информация — даже и дребна — може да бъде от решаващо значение.

Ако имате информация по отношение на Николай, апелирам, неотложно се свържете с полицията или с неговите близки. Нека не останем безучастни – всяко дете би трябвало да се прибере вкъщи.

 

Източник – GlasNews

Още вести четете в: Крими & Темида, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР