Борисов: Народът си избра едноличен вожд, който да го води, а ние от ГЕРБ приключихме с коалициите
Припомняме, че ГЕРБ ще бъде втора политическа мощ в 52-рото Народно заседание с 39 народни представители.
Борисов сподели, че е разгледал предизборната стратегия на Радев, само че няма да я разяснява, тъй като ще излезе, че се заяжда.
Борисов въпреки всичко настоя, че не съжалява за решението да бъде дружно с Движение за права и свободи и Пеевски, тъй като по думите в този момент България нямаше да бъде част от еврозоната.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




