Кейт Мидълтън и принцеса Шарлот с музикален поздрав за Рождество Христово
Принцесата на Уелс Кейт Мидълтън бе хазаин на петата гала " Заедно за Коледа “ в Уестминстърското абатство в Лондон на 5 декември, където извърши непредвиден дует с щерка си, принцеса Шарлот.
Церемонията бе излъчена по английския ITV на 25 декември, а детайлности са оповестени и в Instagram акаунта на Кейт Мидълтън и принц Уилям, заяви Фокус.
Кейт Мидълтън и 10-годишната принцеса Шарлот извършиха " Holm Sound “ на Ърланд Купър на пиано.
" В основата си Коледа е за любовта, разцъфтяваща в най-обикновенните неща, най-човешки способи. Не става въпрос за сантиментални или грандиозни жестове, а за гальовен миг на слушане, дума на разтуха, другарски диалог, протегната ръка. Присъствие. Тези елементарни жестове на грижа може да наподобяват дребни, само че те способстват за красивия гоблен на живота, към който всички ние принадлежим “, написа Кейт Мидълтън в Instagram.




