Принц Уилям е съкратил връзки с донор на неговите благотворителни

...
Принц Уилям е съкратил връзки с донор на неговите благотворителни
Коментари Харесай

Принц Уилям съкращава връзките с жена, която предложи срещи с 27 000 долара с него

Принц Уилям е съкратил връзки с донор на неговите благотворителни организации, откакто бе разкрито, че тя се е пробвала да продаде частни срещи с английския крал за 20 000 паунда (повече от 27 000 долара). Minerva Mondejar Steiner, милионерски живописен организатор, който спонсорира годишния набиране на средства на Уилям, изпрати предложения „ пари за достъп “ на ултра-заможни настойници, обещавайки среща с The Future King в подмяна на пари.

Според отчет в The Sunday Times, Steiner беше формален спонсор на William's Geard of Polo Polo и оферират достъп до Prince на Polo. ; През последните 15 години събитието оказа помощ да се събере повече от 13 милиона паунда за благотворителни дела, подкрепени от принца, който постоянно взе участие в мача.

В този мач, донорите на милионери могат да гледат на принца на Уелс да играят поло и се чака да дарят обилно за дела покрай него.

Какво предложи Minerva Mondejar Steiner. Steiner, a 45-year-old Filipina-Swiss millionaire, offe...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР