Принц Хари искаше да се държи на разстояние от мащехата

...
Принц Хари искаше да се държи на разстояние от мащехата
Коментари Харесай

Принц Хари „предпочиташе да не е в една стая“ със „злодея“ кралица Камила по време на кратко пътуване до Обединеното кралство: дългогодишен приятел

Принц Хари искаше да се държи на разстояние от мащехата кралица Камила по време на последното си вихрено пътешестване до Обединеното кралство седмица, съгласно нейния дълготраен другар.

Пътуването на херцога на Съсекс в Лондон предходната седмица прекара общо 24 часа на родна земя, по-малко от час от които с болния си от рак татко, крал Чарлз III.

И съгласно дългогодишната другарка на Камила, Петронела Уайът, Хари „ предпочиташе да не е в една стая с мащехата си, когато разговаряше с краля за своята диагноза рак “, написа тя за The Telegraph.

The Post се обърна към Бъкингамския замък за коментар.

Чувствата на Хари към 76-годишната Камила бяха разкрити в неговите разтърсващи протокола записки „ Spare “, издадени предходната година, в които той сензационно я назова „ рискова “ и „ злодейка “.

Бащата на две деца също твърди, че мащехата му е изнесла истории за кралското семейство в медиите, с цел да поддържа имиджа си и да увеличи известността си.

В книгата, повдигаща...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР