Принц Хари искаше да напусне кралския живот след трагичната смърт

...
Принц Хари искаше да напусне кралския живот след трагичната смърт
Коментари Харесай

Принц Хари признава, че не е искал да бъде крал, след като ролята „уби“ принцеса Даяна

Принц Хари искаше да напусне кралския живот след трагичната гибел на майка му принцеса Даяна през 1997 година

" Казах си: " Не желая тази работа. Не желая тази роля - където и да е това, не ми харесва ", сподели херцогът на Съсекс в четвъртък по време на полемика с австралийския бизнес водач и някогашен политик Брендън Нелсън на срещата на върха на InterEdge в Мелбърн, съгласно People.

Хари, който беше на 12 по време на нещастието, твърдеше, че работата на Даяна като кралска персона я е „ умъртвила “ и той не искаше да претърпи същата орис.

Разгледайте повече

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР