Принц Хари и Меган Маркъл приключиха пътуването си до Канада

...
Принц Хари и Меган Маркъл приключиха пътуването си до Канада
Коментари Харесай

Хари и Меган изпълнени със серенада от Майкъл Бубле, докато завършват пътуването си до Канада с бляскав банкет

Принц Хари и Меган Маркъл завършиха пътуването си до Канада за Invictus Games Countdown с обилен прием и даже бяха изпълнени със серенада от Майкъл Бубле.

Двойката чества оставащата година до спортното събитие през 2025 година и прави обществени изяви във Ванкувър, до момента в който подготовката е в постоянен ход. Сега, откакто тридневното им пътешестване завърши, херцогът и херцогинята на Съсекс означиха края на тържествата си с обилна публична вечер, която видя осъществявания на артиста Майкъл, както и срещи с канадски висши чиновници.

Меган стоеше гордо до брачна половинка си, облечена в зелена рокля с отворени плещи и с тъмна коса, прибрана обратно на опашка. Принц Хари носеше черен костюм за формалното събитие, което се организира в конгресния център във Ванкувър в петък.

ЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Принц Хари „ ще би трябвало да се откаже от купата в Съсекс “, до момента в който се пробва да стане „ американска кралска персона “ '

Певецът The night saw Майкъл извърши ария, написана с Пол Анка, на мелодията на "...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР