Приложението за превозните документи вече е онлайнУстройствата с iOS все

...
Приложението за превозните документи вече е онлайнУстройствата с iOS все
Коментари Харесай

Голяма промяна при картите за градски транспорт в София

Приложението за транспортните документи към този момент е онлайнУстройствата с iOS към момента нямат опция да виртуализират картите - уповавам се, че скоро ще получим и тази фунцкия. На Android опцията работи. Твоа заяви във Facebook общинският консултант Гергин Борисов.

Той напомни, че създаването на приложението лиши близо 6 месеца.

" Това беше една от най-големите промени, които съм инициирал и провел от началото на мандата. Дигитализацията на транспортните документи е първата, само че значима стъпка към съвременно тарифиране ", написа Гергин Борисов. 

Следващата стъпка е ясна, написа той: 

 Добавяне на маршрутиратор и алтернатива за напътствие на потребителите по маршрутите им

Вливане на Sofia Plus и функционалностите за паркирането с това приложение в единно приложение за подвижност

Добавяне на единна общинска еднаквост за всички други приложения, които общината (ще) има
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР