Приключи поредната шеметната вечер в танцовото шоу Dancing Stars! Всички

...
Приключи поредната шеметната вечер в танцовото шоу Dancing Stars! Всички
Коментари Харесай

Първи елиминационен дуел в Dancing Stars: Мила Роберт и партньорът й Кристиан отпаднаха

Приключи следващата шеметната вечер в танцовото шоу " Dancing Stars "! Всички участници демонстрираха невероятни осъществявания и пристрастеност на сцената на блестящото шоу, като вечерта беше изпълнена с доста красиви, прочувствени и горещи танци.
Прочетете още
Но за жал в края на звездната вечер една от двойките трябваше да отпадне от предаването... А довечера танцовото шоу за пръв път предложи елиминационни дуели.

В първия елиминационен двубой в " Dancing Stars "  се изправиха танцовите двойки на Емрах Стораро и Деси и Мила Роберт и Кристиан.

След като линиите за гласоподаване бяха затворени и всички изпратените до този миг SMS-и бяха регистрирани, стана ясно, че танцовото шоу завърши за Мила Роберт и Кристиан.

Най-висока оценка в този епизод на " Dancing Stars " получи осъществяването на доктор Неделя Щонова и сътрудникът й Атанас.

" Истинска богиня! ", не скри вълнението си Галена Великова.

Двамата получиха общо 39 точки от журито, написа ladyzone.bg. 

 

 

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР