Прибирахме се и момчето насъска питбула. Първо нападна мен, после

...
Прибирахме се и момчето насъска питбула. Първо нападна мен, после
Коментари Харесай

Собственик на питбул го насъскал срещу двама мъже във Варна

Прибирахме се и момчето насъска питбула. Първо атакува мен, след това атакува него. Разказа Мартин в ефира на Нова телевизия във връзка на вчерашния случай при което питбул атакува двама мъже във Варна и нахапва единият от тях.

По думите на Николай, другият участник в случая, кучето е било със притежателя си и двете му деца - към 4-годишни. Първоначално се спусна към мен, само че аз го отблъснах и той единствено ме одраска, описа още той.

Потърпевшите описват, че хората са викали към притежателя да си хване кучето. "Това не е от моето куче, то не може по този начин да ви нахапе ", споделил притежателят на кучето.

"Питбулът е беше без намордник, без нагръдник и каишка. Децата пищяха и ревяха. Полицията и прокуратурата са сезирани ", сподели още Николай. Мартин има увреждания на ръката и крайници и му е било още по-трудно да се защищити.

Двамата са безапелационни, че при идването на полицията кучето е стояло към момента пуснато и е било към децата.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР