При тези резултати напред продължават Англия и САЩ. САЩ успя

...

САЩ удържа и победи с 1:0 Иран, Англия разби Уелс 3:0

При тези резултати напред не престават Англия и Съединени американски щати.
Съединени американски щати съумя да завоюва златна победа с 1:0, а Англия разгроми с 3:0 на Уелс в група В на международното.

Така англичаните ще играят със Сенегал на 1/8-финал, а американците ще са съперникът на Нидерландия в тази фаза на международното.

Американците поведоха в 38-ата минута. Кристиян Пулишич се разписа след съвършено центиране на Сержиньо Дест.  При това той се контузи и на почивката бе заменен. Късно в добавеното време бе анулиран и гол на Тимъти Уеа поради засада.

В последните секунди на добавеното време иранците желаеха дузпа, само че един от най-хубавите рефери в света Матеу Лаос (Испания) не почете претенциите им.

В другия мач през първата част бе маркиран само голям пропуск на Маркус Рашфорд от Англия. В 50-ата минута обаче Рашфорд съумя да открие за англичаните. Секунди по-късно и Фил Фоудън означи, откакто не бе пускан от началото на международното.  На полувремето Робърт Пейдж пък извади звездата си Гарет Бейл по незнайни аргументи.

В 68-ата минута втори гол на Маркус Рашфорд докара резултата до 3:0 за англичаните.

Източник: dnesplus.bg