При стрелба в кампуса на Университета на Вирджиния късно снощи

...
При стрелба в кампуса на Университета на Вирджиния късно снощи
Коментари Харесай

Трима убити и двама ранени при стрелба в Университета на Вирджиния

При пукотевица в кампуса на Университета на Вирджиния късно нощес починаха трима души и двама бяха ранени, заяви полицията в Туитър, като добави, че обвиненият към момента е на независимост и е " въоръжен и рисков ", съобщи Ройтерс.

Университетската полиция разпознава като обвинен студента Кристофър Дарнел Джоунс и съобщи, че в неговото търсене са се присъединили голям брой служби.

В имейл, изпратен до студентите, заместник-ректорът на университета предложи на всички студенти да потърсят безвредно място и да извършват инструкциите за деяние при сходни случаи, защото обстановката остава напрегната.

Това е следващото нахлуване с огнестрелно оръжие в университетите и гимназиите в Съединени американски щати през последните години. Случващото се ускори дебата за по-строги ограничавания за достъпа до оръжия в Съединени американски щати, където Втората корекция на Конституцията подсигурява правото на носене на оръжие.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР