При резервации на апартаменти, стаи и къщи за гости, вили,

...
При резервации на апартаменти, стаи и къщи за гости, вили,
Коментари Харесай

Категоризираните апартаменти, стаи и къщи за гости също са вписани в Националния туристически регистър

При резервации на жилища, стаи и къщи за посетители, вили, бунгала и други места за настаняване по морето за лятната отмора да се внимава с офертите в групите в обществените мрежи и да се вършат инспекции в Националния туристически указател за съществуване на категоризация.

Това предложи създателят на онлайн платформата „ Ние, потребителите “ Габриела Руменова в „ Денят стартира “ по Българска национална телевизия във връзка формалната информация, че през идния летен сезон 62% от българските туристи, които ще изберат родното Черноморие, ще се настанят в квартири поради по-високи цени в хотелите.

“Тези, които ще изберат различно на хотелите настаняване - в най-общо казано “къщи за посетители ”, би трябвало да имат поради, че изискванията са не безусловно по-лоши, само че по-различни.

Затова е добре да отделят повече време, с цел да проучат в какво се показва тази разлика, тъй като освен броя на звездите, само че и типа на обекта, има отношение към качеството, типа и размера на услугите, които могат да се получат ”, обърна внимание Руменова.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР