При пробив в смъртоносния инцидент с автомобилен взрив в Делхи,

...
При пробив в смъртоносния инцидент с автомобилен взрив в Делхи,
Коментари Харесай

Експлозия на автомобил в Делхи: NIA арестува кашмирския помощник на атентатора самоубиец Амир Рашид Али

При пробив в смъртоносния случай с авто гърмеж в Делхи, който се случи покрай емблематичния Червен форт, Националната организация за следствие (NIA) арестува гражданин на Кашмир, който е заговорничил с атентатора самоубиец да извърши терористичната офанзива, лишила 12 почтени живота и оставила 32 други ранен.

Прочетете също | Експлозията в Делхи: Защо полицията на J&K търси предизвестие против доктор Музафар Ратер?

Агенцията арестува Амир Рашид Али, на чието име е записана колата, участваща в офанзивата. Той беше задържан в Делхи от NIA, която стартира огромна интервенция по търсене, откакто пое случая от полицията в Делхи ден след детонацията, избухнала към 19 часа на 10 ноември.

В изказване NIA сподели, че нейните следствия разкриват, че обвиненият, гражданин на Самбура, Пампоре в Джаму и Кашмир, е заговорничил с хипотетичния нападател самоубиец, Умар Ун Наби, да отприщи терористичната офанзива.

Според организацията за битка с тероризма...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР