Един загина, а 17 пострадаха при катастрофи през изминалото денонощие
При произшествия през последното денонощие в страната са потърпевши 17 души, един е умрял, оповестиха от Министерство на вътрешните работи на уеб страницата си.
Прочетете още
Общо 15 са пътнотранспортните произшествията за последните 24 часа. В София са регистрирани едно тежко и 21 леки пътнотранспортни катастрофи, при които няма починали. Един човек е потърпевш при злополуките в столицата.
От началото на годината са станали 1204 произшествия с 86 починали и 1504 ранени, напомня Българска телеграфна агенция.
При съпоставяне с действителните данни за починалите през същия интервал на предходната година се регистрират осем повече починали участници в придвижването по пътищата през 2026 година, проучват от Министерство на вътрешните работи.
Прочетете още
Общо 15 са пътнотранспортните произшествията за последните 24 часа. В София са регистрирани едно тежко и 21 леки пътнотранспортни катастрофи, при които няма починали. Един човек е потърпевш при злополуките в столицата.
От началото на годината са станали 1204 произшествия с 86 починали и 1504 ранени, напомня Българска телеграфна агенция.
При съпоставяне с действителните данни за починалите през същия интервал на предходната година се регистрират осем повече починали участници в придвижването по пътищата през 2026 година, проучват от Министерство на вътрешните работи.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




