При инцидент с автомобил в центъра на Лайпциг днес след

...
При инцидент с автомобил в центъра на Лайпциг днес след
Коментари Харесай

Кола се вряза в пешеходци в Лайпциг, има жертви

При случай с автомобил в центъра на Лайпциг през днешния ден след обяд са починали двама души, а доста са били ранени. Все още не е ясно дали става дума за атентат, злополука или здравословен проблем.

Според кмета на Лайпциг, причинителят е арестуван и към този момент няма заплаха за популацията.

Според информация на вестник " Билд ", водачът се е движил с висока скорост. Освен двамата починали, други двама души са тежко ранени, а още няколко по-леко.

Автомобилът, дружно с лидера, е спрян малко по-късно. От него все още не произтича заплаха.

Спасителните служби оповестиха " всеобщ случай с голям брой потърпевши ". Полицията е на място с огромен брой чиновници. Улицата изцяло отцепена, съобщи представител на полицията в Лайпциг.

Около 10 коли за спешна помощ се намират на мястото на случая. Магазините в пешеходната зона са затворени.

При задържането си причинителят е проявявал признаци на психическа неустойчивост.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР