Президентът Румен Радев ще присъства на деня за високопоставени гости

...
Президентът Румен Радев ще присъства на деня за високопоставени гости
Коментари Харесай

Радев ще присъства на съвместните бойни стрелби „Шабла 2024“

Президентът Румен Радев ще участва на деня за високопоставени посетители на взаимните бойни стрелби „ Шабла 2024 “. Товасъобщихапрессекретариатът на президента.

Учението ще е на зенитния полигон на Военновъздушните сили „ Шабла “. Държавният глава ще бъде съпроводен от брачната половинка си Десислава Радева.

Почетен часовой ще посрещне с церемониален строй президента Румен Радев.

Държавният глава ще следи стрелбите, в които ще вземат участие формирования от Военновъздушните сили и Сухопътните войски, обезпечавани от Военноморските сили в 12:00 ч.. Те ще проведат взаимни дейности от процеса на подготовка, обмисляне и ръководство на наземно основани и авиационни средства за противовъздушна защита.

Целта е повишение на бойната подготовка и равнището на взаимоотношение и съгласуваност при присъединяване в противовъздушни интервенции в народен и съюзен формат.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР