Президентът Румен Радев поздрави във фейсбук страницата си за 115

...
Президентът Румен Радев поздрави във фейсбук страницата си за 115
Коментари Харесай

Радев на 22 септември: Проблемите на обществото се заглушават

Президентът Румен Радев поздрави във фейсбук страницата си за 115 годишнина от независимостта на Бълграия. Той не пропусна да насочи рецензии към настоящето ръководство: 

" На 22 септември преди 115 години във Велико Търново България бе оповестена за самостоятелна страна. Историческо събитие, резултат на умела дипломация, само че и на изрично публично и политическо единодушие в името на една цел – израстването и развиването ни като суверенна страна, равноправна в интернационалната общественост. Денят на Независимостта е незабравим урок за това, че единението и волята са пътят за реализиране на националните идеали и отбраната на българския интерес.

Той е още по-голям през днешния ден, когато се борим с голям брой рецесии, проблемите на обществото се заглушават, когато се вършат опити за замяна на историята ни, а държавността отстъпва пред непознати ползи и зависимости. От нас самите зависи освен личното ни пълноправие, само че и самочувствието ни на свободен и заслужен народ. Народ, за който независимостта, просперитета и развиването са висша полезност. Честит празник! ", написа Радев на страницата си. 

Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР