Президентът Румен Радев, който е на посещение в Израел ще

...
Президентът Румен Радев, който е на посещение в Израел ще
Коментари Харесай

Румен Радев ще се срещне с председателя на Кнесета в Израел

Президентът Румен Радев, който е на посещаване в Израел ще се срещне с ръководителя на Кнесета Юли-Йоел Еделщайн и ще направи изявление в границите на Шестия световен конгрес за битка с антисемитизма.
 
Международната среща събира политически водачи, общественици, духовници, дипломати, преподаватели, представители на гражданското общество от целия свят. На форума се разискват стратегически ограничения за битка с антисемитизма и други форми на расова и етническа ненавист.

 
В Мемориала „ Яд Вашем “ президентът ще взе участие в гала по запалването на безконечния огън в памет на жертвите на Холокоста , а по-късно денем ще постави венец и пред гробовете на жертвите на кораба „ Салвадор “ на хълма „ Херцел “.
 
В рамките на деня Румен Радев ще посети също високотехнологичния парк „ Гав Ям Негев “, който се намира в град Бер Шева .
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР