Президентът прави една малка грешка, не знам дали е грешка,

...
Президентът прави една малка грешка, не знам дали е грешка,
Коментари Харесай

Вежди Рашидов: Президентът се държи като политик, а трябва да е държавник

Президентът прави една дребна неточност, не знам дали е неточност, той си дава отговор, огромен човек е. И се държи като политик. Той би трябвало да е общественик. Това съобщи някогашният ръководител на Народното събрание Вежди Рашидов в ефира на Българска национална телевизия.
Прочетете още
" Делян Пеевски допускам в инерцията на неговия проход би трябвало и той да понижи метода на изложение, само че тази кавга тя не оказва помощ с нищо на страната и с нищо на българския парламент. Тя е улична свада. Ние " се мърсим неуморно " без да вършим работа. Така мисля, не е добре ", уточни той.

" Това ли е казусът на българската страна? Едни да слагат някакви свине, вземат решение някакви проблеми ли? Ние приказваме за хора, политици и държавници ", по този начин Рашидов коментира инсталацията на прасе, направена от " Продължаваме промяната " пред Ларгото. 

" Теменужка Петкова тя е един сериозен човек. Аз нямам доверие да има министър, който да не желае хората да живеят добре. Делян Добрев доста го одобрявам, тъй като е извънредно квалифициран човек. Ако в ГЕРБ има специалист професионален, това е той ", безапелационен бе бившият началник на Народното събрание. 

" Аз бях срещу да се дават да вземем за пример добавки единствено на най-бедните, тъй като не е почтено по този начин. Но въпреки всичко и това е нещо. От всички неприятни неща най-малко по-малкото да е. За страдание има и такова съпоставяне ", сподели Рашидов.

" Борисов желаеме не желаеме - остава в историята. Той е единственият който три пъти е министър председател. Бойко Борисов към този момент не може да бъде товарен с цялата отговорност за страната. Смятам, че не е почтено ", изясни той.  

" Нищо няма да стане. Вече е формалин. То е свършено към този момент. Човек, който веднъж е минал през парадния вход на политиката, доста мъчно влиза още веднъж там ", по този начин Рашидов разяснява новия политически план на Ахмед Доган  " Алианс за права и свободи ". 

" В момента това, което овладя Делян Пеевски е феноменално. Доган е прав в квалификацията. Той усети младежите вътре. Младите момчета турци и нетурци, българи и небългари, желаят да са равни. Те са компютърно потомство, те желаят да са дружно ", добави той.

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР