Президентът на Славия Венцеслав Стефанов разкри, че отдавна се е

...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов разкри, че отдавна се е
Коментари Харесай

Венци Стефанов: Ако Димитър Рангелов не си намери отбор, знае - Славия е негов дом

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов разкри, че от дълго време се е договорил с Димитър Рангелов, който сега е свободен сътрудник, откакто се раздели с турския Юмраниеспор, защото договорът му изтече.

 Димитър Рангелов към този момент е свободен сътрудник
Димитър Рангелов към този момент е свободен сътрудник

Отбор от Турция има интерес към него

" Ние с Митко сме се разбрали, той доста добре знае. С него сме задоволително близки, той е правилно момче. В момента си търси тим. Игра много мощно в Турция. Ако не си откри, той знае - Славия е негов дом. Винаги може да разчита на нас. С него сме се разбрали още от предходната година. Но в този момент приоритет му е чужбина ", разкри Стефанов пред " Тема спорт ".

Босът приказва и за идните борби на " белите " с Хайдук (Сплит) в Лига Европа.

" Говорим за тим от страната международен вицешампион. Имат съществени футболисти. Момчетата обаче не би трябвало да имат кой знае какъв брой боязън от Хайдук. Трябва да си играем нашата игра и да си чакаме шанса. И те са с два крайници ", добави той.

 Копенхаген чака ЦСКА, ФКСБ е евентуален противник на Славия Обновена
Копенхаген чака ЦСКА, ФКСБ е евентуален противник на Славия

Стярнан е другият вид за " алените ", Рудар - за " белите "

Президентът бе запитан за коментар и по тематиката с Петко Христов, който се разписа на два пъти за Фиорентина в контрола.

" Няма лабаво, такива са продуктите на школата на Славия ", безапелационен бе Венци Стефанов пред вестника.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР