Президентът на САЩ Доналд Тръмп казва, че ще нареди на

...
Президентът на САЩ Доналд Тръмп казва, че ще нареди на
Коментари Харесай

Тръмп нарежда на правителството на САЩ да подготви оповестяване на файлове за извънземни и НЛО

Президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп споделя, че ще подреди на американските организации, в това число Министерството на защитата, да " стартират процеса на идентифициране и освобождение " на държавни файлове за извънземни и извънземни живот.

Тръмп направи декларацията в обява в Truth Social, откакто по-рано денем упрекна Барак Обама в откриване на класифицирана информация, когато някогашният президент сподели, че „ извънземните са действителни “ в подкаст предходната седмица.

„ Той не би трябвало да прави това “, сподели Тръмп пред кореспонденти на борда на Air Force One, добавяйки: „ Той направи огромна неточност. “

Попитан дали също счита, че извънземните са действителни, Тръмп отговори: „ Е, не знам дали те са действителни или не. "

Бившият президент на Съединени американски щати Обама сподели на водещия на подкаст Браян Т...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР