Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че е имал наистина

...
Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че е имал наистина
Коментари Харесай

Тръмп приветства „страхотната среща“ със Си; казва Китай да рестартира американските селскостопански продукти, да проучи енергийната сделка за Аляска, да предприеме действия по отношение на фентанила

Президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп сподели, че е имал „ в действителност страхотна среща “ с китайския президент Си Дзинпин, описвайки я като миг на пробив, който заздрави връзките сред двете народи.

„ Има голямо почитание сред нашите две страни и това единствено ще бъде засилено с това, което преди малко се случи “, написа Тръмп на Truth Социални.

Китай ще възобнови широкомащабните покупки

Тръмп твърди, че Китай се е съгласил да стартира да купува „ големи количества соя, сорго и други селскостопански артикули. “

„ Нашите фермери ще бъдат доста щастливи! “ той написа, като добави: „ Фермерите би трябвало неотложно да излязат и да купят повече земя и по-големи трактори. “

Той сподели, че тези селскостопански покупки ще подтикват земеделската стопанска система на Съединени американски щати, отразявайки комерсиалните дейности, следени по време на първото му ръководство.

В момента се разискват енергийни покупко-продажби

Според Тръмп Китай също се е съгласил да закупува американска сила, в това число нефт и газ,...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР