Президентът на Ница Фабрис Боке коментира думите на треньора Франк

...
Президентът на Ница Фабрис Боке коментира думите на треньора Франк
Коментари Харесай

Треньорът на Ница предложил да бъде уволнен за лошите резултати, но без да подава оставка

Президентът на Ница Фабрис Боке разяснява думите на треньора Франк Хайс, който разкри, че е предложил да напусне след тежката загуба с 1:5 от Марсилия. Хайс е декларирал, че е подготвен клубът да го освободи, без да подава оставка — ход, който би коствал съществено обезщетение, защото договорът му е до 2029 година

Боке удостовери пред “L’Équipe ”, че е бил осведомен с предлагането. „ Не бях нито шокиран, нито сърдит. Той предложи да си тръгне, само че аз не бях склонен “, сподели президентът.

Същото мнение е изразил и спортният шеф Флориан Морис. Тримата са провели среща, на която са разискали по какъв начин да извърнат отрицателната серия.

„ Имаме доста работа пред нас. Зимният трансферен прозорец може да помогне, само че не е решение на всички проблеми “, добави Боке.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР