Президентът на Ком Берковица – Асен Стефанов, съобщи лоши новини

...
Президентът на Ком Берковица – Асен Стефанов, съобщи лоши новини
Коментари Харесай

Пореден отбор се отказа от Трета лига

Президентът на Ком Берковица – Асен Стефанов, заяви неприятни вести броени дни преди старта на Северозападната Трета лига, плануван за 9 август.

„ Като ръководител на УС на ФК Ком Берковица желая да осведомявам всичките ни „ доброжелатели “, че клубът продължава да съществува, само че заради независещи от УС условия стопираме от присъединяване в Трета лига мъжкия тим. Просто не получаваме нужната поддръжка от Общината “, сподели Стефанов. На клуба са нужни още 40 000 лв..

Като спонсор от тима преди няколко дни се отдръпна Калин Статков, който дълги години устояваше богатия не на пари, а на история берковски клуб. Ако и в четвъртък след Общинската сесия не се стигне до мечтаното развиване, Ком ще остане без мъжки футбол, като ще развива единствено школата си.

Начело на мъжкия отбор са някогашните играчи на ЦСКА – Христо Марашлиев (старши тренъор) и Антон Димитров-Пирожката (помощник-треньор).

" Тема спорт "
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР