Президентът (2017 - 2026 г.) Румен Радев имал информация за

...
Президентът (2017 - 2026 г.) Румен Радев имал информация за
Коментари Харесай

Радев: Баку и Анкара имат предложения как договорът с „Боташ“ да ни носи печалба

Президентът (2017 - 2026 г.) Румен Радев имал информация за предложение от страна на Турция и Азербайджан по какъв начин да се направи по този начин, че договорът с „ Боташ “ да носи облага. „ Това, че те се отхвърлят от досегашното държавно управление за да бъда нападнат и да се употребява като някакъв политически коз, е напълно различен въпрос, само че и на това ще му пристигна времето “ – това сподели самият Радев в Кюстендил.

Той е там по покана локалната конструкция на „ Прогресивна България “ във връзка избора на състезанието за госпожица „ Кюстендилска пролет “.

Пред публицисти той разяснява и други настоящи тематики. Според Радев във връзка с държавните ограничения за облекчение на жителите по отношение на рецесията в Близкия изток препоръчаните ограничения закъсняват и се надява държавното управление да следи какво се подхваща в другите страни.

България би трябвало да поддържа всички начинания, които водят към попречване и разрешаване на спорове, само че да става на основата на явен разбор за нашите отговорности и нашите задължения и най-много на основата на интернационалното право, разяснява Румен Радев.

Той уточни, че в законно открития период ще бъде оповестена политическата платформа и програмата на „ Прогресивна България “.

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР