Създателите на „Six“ обявяват второто си действие
През януари 2019 година Луси Мос и Тоби Марлоу, основателите на мюзикъла „ Six “, бяха на писателско леговище в Кънектикът, чудейки се по какъв начин да продължат прославеното им първо шоу.
Онзи месец „ Six “ — в който съпругите на Хенри VIII описват историите си посредством поп песни — започваше огромно лъчение в Уест Енд, а трансфер на Бродуей беше на хоризонта. Шоуто към този момент беше шлагер на Edinburgh Fringe Festival и все по-голям брой американски почитатели слушаха саундтрака на шоуто. Все повече и повече хората желаеха да знаят какво ще направи двойката по-нататък.
По време на отстъплението в Кънектикът те се бореха да измислят нови хрумвания, спомня си Марлоу в скорошно изявление, а вместо това клюкарстваше за любовния им живот. Тогава те направиха пробив: „ Може би това е, за което би трябвало да пишем “, сподели Марлоу.
В сряда Марлоу, 29, и Мос, 30, оповестиха, че техният втори мюзикъл, “Why Am I So...
Прочетете целия текст »




