През уикенда 3-4 септември, три групи от школата Христо Стоичков

...

Поредица от мачове за школата „Христо Стоичков“

През уикенда 3-4 септември, три групи от школата „ Христо Стоичков ” към ПФК „ Чавдар ” Етрополе изиграха своите мачове.

На 3-ти септември възрастовата група „ Деца ” водени от треньора Тодор Василев изгубиха от „ Надежда ” Доброславци с 1:3. Първото попадение в мача бе осъществено от Красимир Атанасов посредством осъществяването на дузпа в 12-та минута. След почивката в 37-мата минута, гостите пропукаха отбраната и изравниха резултата. Второто и третото попадение в мача паднаха след осъществяване на директен свободен удар.

На 4-ти септември тимът младша възраст водени от треньора Цветомир Ралков, победи с 1:0 отборът от София спорт. Първото попадение в мача падна в 12-та минута откакто етрополци пропукаха отбраната на гостите. До края на последния съдийски сигнал етрополската групировка атакуваше своя противник и малшанс не им доближи до реализирането на още попадения.

На 4-ти старшата възраст с треньор Любомир Симов също изигра своя мач против отбора на „ Септември ” София, като загуби срещата с 0:7. Пет от попаденията паднаха в първото полувреме на мача. След почивката домакините позволиха още два гола в тяхната врата.
Източник: novinata.bg