Шофирайте с повишено внимание по тази пътна връзка другата седмица
През идната седмица - от 16 март /понеделник/ до 20 март /петък/, от 10 ч. до 17 ч. e належащо водачите да се движат с нараснало внимание при връзката на Северната скоростна дъга и Софийския околовръстен път /II-18/ заради възобновяване на маркировката в сектора. Трафикът няма да бъде лимитиран, само че е нужно водачите да се движат деликатно и със съобразена скорост.
Агенция " Пътна инфраструктура “ се извинява на жителите за породеното стеснение, само че дейностите са нужни, с цел да се обезпечи сигурността на придвижване и да се увеличи комфорта на пътешестване. Апелът към водачите е да съблюдават разпоредбите за придвижване и ограничаването на скоростта, да съблюдават отдалеченост и да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Агенция " Пътна инфраструктура “ се извинява на жителите за породеното стеснение, само че дейностите са нужни, с цел да се обезпечи сигурността на придвижване и да се увеличи комфорта на пътешестване. Апелът към водачите е да съблюдават разпоредбите за придвижване и ограничаването на скоростта, да съблюдават отдалеченост и да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




