През следващата седмица - от 11 до 14 август, ще

...
През следващата седмица - от 11 до 14 август, ще
Коментари Харесай

От 11 до 14 август временно променят движението в три участъка от Хемус в посока Варна

През идната седмица - от 11 до 14 август, ще се трансформира организацията на придвижване в платното за Варна в три сектора от Автомагистрала „ Хемус “, оповестиха от Агенция " Пътна инфраструктура ".

Причината, поради която се постанова смяната са краткотрайни настоящи действия, които ще бъдат осъществявани на територията на Софийска област. При реализацията им ще се разполага техника в спешната лента, като придвижването ще минава без ограничавания в дейната и изпреварващата лента.

От 11 до 14 август, от 6 ч. до 17 ч., ще се почистват облицовани окопи в правата сред 24-и и 30-и км в платното в посока Варна на автомагистралата.

От 11 до 13 август, сред 8 ч. и 16 ч., ще се работи по възобновяване на защитна мрежа в трасето от 46-и до 49-и км в платното в посока Варна.

От 11 до 13 август, от 8 ч. до 16 ч., ще се отстранява крайпътна растителност в сектора от 50-и до 53-и км в платното за Варна.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР