През нощта по-значителна облачност ще има над източните райони. Там

...
През нощта по-значителна облачност ще има над източните райони. Там
Коментари Харесай

Неделната утрин ще бъде доста мразовита за Варна и Черноморие

През нощта по-значителна облачност ще има над източните региони. Там ще духа сдържан, а по Черноморието и краткотрайно мощен северен вятър, в Дунавската низина – до сдържан от изток-североизток. В останалата част от страната ще бъде най-вече ясно, вятърът ще отслабне и стихне. Минималните температури ще бъдат сред минус 8° и минус 3°, в обособени котловини - до минус 10°. Температурите в Морската столица ще паднат до минус 3°.

Над Черноморието облачността ще е забележителна, на обособени места със слаби валежи от сняг, в крайните южни елементи – от дъжд и сняг. Ще духа най-често сдържан северен вятър. Максималните температури ще бъдат сред 1° и 5°. Температурата на морската вода е 6°-8°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.

Утре преди обяд облачността над по-голямата част от Дунавската низина ще е забележителна, само че към и след обяд тя ще се раздра и намалее и там ще бъде най-вече слънчево. Над източните региони ще се задържи облачно. На обособени места там ще превали слаб сняг, а в крайните югоизточни региони – слаб дъжд, подправен със сняг.

Над останалата част от страната ще доминира слънчево време. В източната част от страната ще продължи да духа сдържан вятър от север, а в останалите региони – слаб до сдържан от изток-североизток. Максималните температури в множеството места ще бъдат сред 0° и 5°, в крайните югозападни региони – до 9°-11°. 

Над планините ще доминира слънчево време. Ще духа до сдържан вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е към минус 1°, на 2000 метра - към минус 6°.
Източник: varna24.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР