През нощта облачността ще е разкъсана, предимно средна и висока.

...
През нощта облачността ще е разкъсана, предимно средна и висока.
Коментари Харесай

Странното за януари време продължава

През нощта облачността ще е раздрана, най-вече междинна и висока. Ще духа слаб до сдържан западен вятър. Минималните температури ще са сред минус 2° и 3°. Утре ще доминира слънчево време. Вятърът ще се ориентира от юг и ще е слаб. Ще остане топло с оптимални температури сред 12° и 17. 

Над планините ще доминира слънчево време. Ще духа сдържан, по високите и открити елементи - мощен западен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е 7°, на 2000 метра - към 2°.

Над Черноморието облачността ще е раздрана, най-вече междинна и висока. Ще духа сдържан вятър от запад-северозапад, който след обяд ще отслабне и ще се ориентира от юг-югозапад. Максималните температури ще са 13°-15°. Температурата на морската вода е 8°-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР