През нощта и утре ще бъде предимно облачно и с

...
През нощта и утре ще бъде предимно облачно и с
Коментари Харесай

Нищо не е свършило: Още дъжд и дори сняг на тези места в България

През нощта и на следващия ден ще бъде най-вече облачно и с превалявания от дъжд, обилни в Предбалкана, Горнотракийската равнина и Източна България.

Ще духа сдържан, краткотрайно мощен вятър от север-северозапад, в Лудогорието - от североизток. Минималните температури ще бъдат сред 4° и 9°, а оптималните - сред 7° и 12°. В София минималната ще е към 4°, оптималната - към 9°, съобщи Метео.бг.

Над планините ще е облачно, по върховете - мъгливо. Ще има превалявания от дъжд, над към 1400 метра - от сняг, само че до вечерта границата на снеговалежа ще се намалява. Привечер преваляванията ще отслабват, на доста места и ще стопират. Ще духа сдържан и мощен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 m ще е към 4°, на 2000 m - към минус 2°.

Над Черноморието ще е най-вече облачно и с превалявания от дъжд, по-значителни по южното крайбрежие. Ще духа сдържан, краткотрайно мощен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са сред 8° и 11°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР