През нощта, главно над Южна България, ще има ниска облачност,

...
През нощта, главно над Южна България, ще има ниска облачност,
Коментари Харесай

До няколко часа минусови температури сковават България

През нощта, основно над Южна България, ще има ниска облачност, а от югозапад облачността, междинна и висока, ще стартира да се усилва. Ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Минималните температури ще бъдат сред минус 1° и 4°, в София - към 0°. Утре преди обяд облачността над по-голямата част от страната ще бъде забележителна, само че ще е съвсем без превалявания. След обяд облачността над Северна и Източна България ще стартира да понижава. Максималните температури ще бъдат сред 8° и 13°, в София - към 10°, предава Национален институт по метеорология и хидрология, представена от.
 
Над планините ще бъде най-вече облачно и тук-там ще има слаби валежи от сняг. Ще духа слаб запад-югозападен вятър, по високите елементи на Рила и Пирин сдържан от северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде към 4°, на 2000 метра - към минус 1°. 

По Черноморието преди обяд ще има ниска облачност или мъгли. В следобедните часове ще бъде най-вече слънчево. Ще духа слаб вятър, най-вече от изток-югоизток. Максималните температури ще са 8°-9°, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР