През голяма част от мача, докато Нюкасъл водеше Милан, изглеждаше,

...

Нюкасъл 1-2 Милан: Toon катастрофира ИЗВЪН Европа, след като водеше на Сейнт Джеймс Парк, като завръщането от италианците през второто полувреме вижда ПСЖ да достигне до осминафиналите на Шампионската лига, въпреки само равенството в Дортмунд

През огромна част от мача, до момента в който Нюкасъл водеше Милан, изглеждаше, че тимът на Еди Хоу се насочва към осминафиналите на Шампионската лига дружно с европейски аристокрации като Байерн Мюнхен, Реал Мадрид и нови крале на надпреварата, Манчестър Сити.

Но по-късно, след луксозния удар на Джоелинтън през първото полувреме, Милан преоткри своето равновесие, изравни посредством Кристиан Пулишич и получи победи посредством Самуел Чуквуезе и внезапно нямаше значение какво се случва в мача сред Борусия Дортмунд и ПСЖ.

Нюкасъл се бореше крепко и беше отличен за интервали, само че в този момент е отвън Европа

През огромна част от мача изглеждаше, че тимът на Еди Хау се насочва към осминафиналите

Вашият браузър не поддържа iframes.

И внезапно най-смелите фантазии изглеждаха малко по-далеч. Поражението означаваше, че Нюкасъл даже нямаше утешителната премия за място в...