Театър София обявява юни за Месец на детето
През годините Театър " София " трансформира в традиция посвещаването на месец юни на най-прекрасната и откровена аудитория - децата. Малчуганите имат опция да се забавляват на детските спектакли на театъра и да честват през целия месец, научи ДУМА от Наталия Вълкова, специалист връзки с обществеността.
Кампанията " Месец на детето " включва спектаклите " Феята от захарницата " (по Катя Антонова, режисьорка Елза Лалева) и " Чудните завършения на Пинокио " (по Карло Колоди, режисьорка Елза Лалева) в границите на четири дни в Театър " Сълза и смях ": " Феята от захарницата " - на 6 и 28 юни от 11 ч.; " Чудните завършения на Пинокио " - на 7 и 27 юни от 11 ч.
След края на всяко зрелище децата ще получат дарове, особено готови от екипа на Театър " София " и неговите сътрудници - " Курабийница ", книжарници " Сиела " и издателство " Фют ".
Кампанията " Месец на детето " включва спектаклите " Феята от захарницата " (по Катя Антонова, режисьорка Елза Лалева) и " Чудните завършения на Пинокио " (по Карло Колоди, режисьорка Елза Лалева) в границите на четири дни в Театър " Сълза и смях ": " Феята от захарницата " - на 6 и 28 юни от 11 ч.; " Чудните завършения на Пинокио " - на 7 и 27 юни от 11 ч.
След края на всяко зрелище децата ще получат дарове, особено готови от екипа на Театър " София " и неговите сътрудници - " Курабийница ", книжарници " Сиела " и издателство " Фют ".
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




