През декември 2024 г. продуцентът на 60 минути Жаклин Уилямс

...
През декември 2024 г. продуцентът на 60 минути Жаклин Уилямс
Коментари Харесай

Какво е необходимо, за да заснемете 60 минути на връх Еверест

През декември 2024 година продуцентът на 60 минути Жаклин Уилямс беше прочела публикация за Нима Ринджи Шерпа, 19-годишен планинар от семейство на шерпи, непалски планински водачи, които са живели и работили на връх Еверест от генерации. 

Алпинистът неотдавна стана най-младият човек, изкачил 14-те най-високи планини в света.

„ Помислих си… „ Това дете е много забавно. “ И [аз] се свързах с него. И инцидентно се озова на планина “, сподели тя пред 60 Minutes Overtime. 

Нима сподели на Уилямс, че ще отиде в базовия лагер на Еверест напролет на 2025 г. 

„ И аз си мисля, „ Уау, какъв брой необикновено. Можем да отидем в базовия лагер на Еверест “, сподели Уилямс пред Overtime. „ Но с цел да извършите това, имате потребност от сътрудник. “

След като Уилямс сполучливо показа историята, тя се свърза с кореспондента Сесилия Вега, с цел да види дали ще се интересува. След минути Вега отговори "...ДА!! "  

„ Имаше ли хули в този имейл? “ Вега попита Уилямс в изявление за ексклузивен труд.

„ Мо...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР