Престоят ми в Септември, ще ми позволи да се завърна

...
Престоят ми в Септември, ще ми позволи да се завърна
Коментари Харесай

Борислав Рупанов пред БНТ: Ще се завърна още по-силен в Левски

Престоят ми в Септември, ще ми разреши да се завърна още по-силен в Левски. Това сподели Борислав Рупанов, който вкара две от попаденията за историческия триумф на отбора на Николай Митов над " сините " преди седмица.

След като изигра единствено седем мача за две години в мъжкия отбор на Левски, Рупанов взема решение да играе в тим, където ще има късмет за изява.

" Решението бе взето, откакто се предцени, че аз няма да получавам нужните минути в Левски ", показа футболистът.

" Случи се по този начин да отида в различен тим, който е по-ниско в класирането, да се развъртвам, да не преставам напред и да се завърна в Левски по-силен ", изясни Рупанов.

" Всеки ден сме с момчетата от Септември, и се раздаваме за тях, за управлението, тъй като те също доста дават за нас ", добави играчът.

Цялото изявление очаквайте в предаването " Арена спорт " в неделя от 12:30 ч. по Българска национална телевизия 1!



Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,

Гледайте НА ЖИВО спорт гратис на:
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР