Престъпление от омраза в Съединените щати - трима души бяха

...
Престъпление от омраза в Съединените щати - трима души бяха
Коментари Харесай

Трима души бяха убити при стрелба в джамия в Сан Диего, Калифорния

Престъпление от ненавист в Съединените щати - трима души бяха убити при пукотевица в джамия в Сан Диего, Калифорния.



Нападателите са били тийнеджъри и са съумели да избягат. Малко по-късно са открити мърти в автомобил.



СНИМКИ:БТА

В момента на нападението в джамията е имало голям брой деца, защото там се организират уроци по арабски.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР