прессекретарят на Белия дом Каролин Левит заяви в сряда по

...
прессекретарят на Белия дом Каролин Левит заяви в сряда по
Коментари Харесай

Каролин Левит казва, че пресата е трудно с екипа на Тръмп „истински да има толкова забавление“

прессекретарят на Белия дом Каролин Левит съобщи в сряда по време на изявление, че пресата е мъчно с администрацията на Тръмп " в действителност се забавлявало ". 

" Мисля, че това е нещо, с което пресата изпитва компликации. Ние в действителност се забавляваме толкоз доста и по тази причина ги виждате да се вмести в Елон Мъск и президент Тръмп, и те се пробват да се придвижват толкоз доста, само че не съумяват да карат чеп в тази връзка, тъй като те обичат тези сензационни истории да се пробват да се прикрепят към хората против различен, " Левит споделиха на " Рът " Служителите и самият президент имат времето на живота си, желая да кажа, че той обича да прави тези конференции на Oval Office “, продължи тя. 

Прессъобщението на Белия дом Каролин Левит приказва по време на ежедневния брифинг за пресата на Белия дом във вторник. (Alex Wong/Getty Images)

Тръмп неведнъж е поставял въпроси от кореспонденти през първите няколко седмици. Съобщава се, че президентът...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР